Room Category: <span>Pokoje</span>

Home / Pokoje
Apartament 1
Room

Apartament 1

Otwierają się drzwi i wchodzisz do przestronnego dwupokojowego mieszkania z pięknym widokiem na pola, łąki i lasy. Apartament jest idealny dla 2 osób ale rozkładana sofa zapewni komfortowe spania dla trzeciej osoby. W przestronnej sypialni zmieści się też łóżeczko dla dziecka. Możliwość zamknięcia sypialni przesuwnymi drzwiami sprawia, że można swobodnie korzystać z aneksu lub rozmawiać, grać w planszówki podczas gdy inni już smacznie śpią. Dorze wyposażony aneks kuchenny umożliwia przygotowanie smacznych posiłków. Duży taras z miejscem na poranną kawę lub wieczorną lampkę wina dopełnia sielski wypoczynek w naszym apartamencie.

Apartament 2
Room

Apartament 2

To przestronne wakacyjne mieszkanie przeznaczone dla 4 osób o powierzchni 60m2. Rozkładana sofa zapewnia dodatkowe miejsce do spania dla piątej osoby. Apartament składa się z dwóch sypialni przedzielonych łazienką oraz dodatkowego pokoju z aneksem kuchennym i balkonem z widokiem na las. Drewniane meble i podłogi dodają klimatu.

Apartament 3
Room

Apartament 3

To rodzinny apartament a raczej wakacyjne mieszkanie przeznaczone dla 4 osób o powierzchni 60m2. Rozkładana sofa o zapewnia dodatkowe miejsce do spania dla piątej osoby. Apartament składa się z trzech pomieszczeń i łazienki. Oprócz dwóch sypialni posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym , kącikiem do jedzenia i sofą. Z balkonu rozpościera się piękny widok na łąki i padoki.