Room Category: Pokoje

Home / Pokoje
Apartament 1
Room

Apartament 1

To przytulne, dwupokojowe studio przeznaczone dla 2 osób. Rozkładana sofa stanowi dodatkowe miejsce do spania dla trzeciej osoby. Apartament składa się z sypialni, łazienki oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym, kącikiem do jedzenia i sofą. Ma duży taras z miejscem na poranną kawę i niesamowitym widokiem na Pogórze Kaczawskie.

Apartament 2
Room

Apartament 2

To przestronne wakacyjne mieszkanie przeznaczone dla 4 osób o powierzchni 60m2. Rozkładana sofa zapewnia dodatkowe miejsce do spania dla piątej osoby. Apartament składa się z dwóch sypialni przedzielonych łazienką oraz dodatkowego pokoju z aneksem kuchennym i balkonem z widokiem na las. Drewniane meble i podłogi dodają klimatu.

Apartament 3
Room

Apartament 3

To rodzinny apartament a raczej wakacyjne mieszkanie przeznaczone dla 4 osób o powierzchni 60m2. Rozkładana sofa o zapewnia dodatkowe miejsce do spania dla piątej osoby. Apartament składa się z trzech pomieszczeń i łazienki. Oprócz dwóch sypialni posiada pokój dzienny z aneksem kuchennym , kącikiem do jedzenia i sofą. Z balkonu rozpościera się piękny widok na łąki i padoki.