Apartamenty na wynajem

Home / Apartamenty na wynajem

Nasze

Apartamenty Dolny Śląsk

Chcesz wypocząć z dala od miejskiego zgiełku wśród zieleni i natury? Zachęcamy serdecznie do rezerwacji noclegów w przepięknie urządzonych apartamentach w Storczykowym Wzgórzu na Dolnym Śląsku. Nasze gospodarstwo położone jest w tajemniczej  Krainie Wygasłych Wulkanów. Spokojnie wulkany, jak nazwa wskazuje, są wygasłe a u nas jest bezpiecznie i komfortowo. Gościom proponujemy noclegi w trzech mieszkaniach-apartamentach urządzonych w stylu rustykalnym z cudownymi  widokami na Góry i Pogórze kaczawskie. W sumie oferujemy 13 miejsc noclegowych.

Nasze apartamenty do wynajęcia na Dolnym Śląsku

Dysponujemy 3 przestronnymi i nowoczesnymi apartamentami urządzonymi w stylu rustykalnym. Osoby przyjeżdżające do naszego gospodarstwa mogą zatem spędzić typowe wakacje poza miastem wśród zieleni, pól, lasów i łąk. W ofercie mamy dwa duże apartamenty przeznaczone dla 4 – 5 osób, każdy ok. 60m2 oraz jeden mniejszy apartament dla 2-3 osób. Możesz zatem przyjechać tu wraz z przyjaciółmi lub rodziną.  Wynajmując wszystkie 3 apartamenty, goście mają do dyspozycji cały obiekt wraz z dodatkowym salonikiem doskonale nadającym się na małe, kameralne imprezy we własnym gronie. Każdy apartament/mieszkanie ma osobne sypialnie, aneks kuchenny oraz łazienkę. Co więcej, wszystkie apartamenty wyposażone są w balkony, z których można podziwiać piękne widoki podczas picia porannej kawy.

Nauka jazdy konnej i treningi Hobby Horse w Storczykowym Wzgórzu

Gościom nocującym w naszym gospodarstwie, proponujemy naukę jazdy konnej. Nie trzeba posiadać szczególnych umiejętności jeździeckich, gdyż wszystkiego uczymy od podstaw. Zajęcia prowadzone są dla osób od 10. roku życia, młodszym dzieciom proponujemy możliwość zapoznania się z końmi, pomoc w karmieniu oraz czyszczeniu. Warto pamiętać, że oferta ta skierowana jest wyłącznie do naszych gości. Dla dzieci od 7 roku życia organizujemy sportowe treningi hobby horse.

Kraina Wygasłych Wulkanów

Decydując się na nocleg w tych okolicach, możesz zwiedzić naprawdę interesujące miejsca! Przede wszystkim warto wiedzieć, że w pasie Gór i Pogórza Kaczawskiego można natrafić na charakterystyczne kominy wulkaniczne. Najpopularniejsze z nich to Ostrzyca, Grodziec, Czartowska Skała, Rataj, Wilcza Góra. Co więcej, warto również wybrać się na wycieczkę malowniczymi i niezadeptanymi, kaczawskimi szlakami. To właśnie tutaj można przez kilka godzin wędrować w otoczeniu dzikiej przyrody, podglądając sarny, muflony lub lisy. Na szlakach nie ma tłumów, ani też kolejek do wejścia na szczyt, więc cisza i bliskość przyrody koi zmysły i ładuje baterie.

Na wakacje z dziećmi do Storczykowego Wzgórza

Serdecznie zachęcamy do przyjazdu rodziny z dziećmi. Oprócz obcowania z końmi, które znajdują się w naszym gospodarstwie, dzieci mają szansę poczuć prawdziwy luz. Można biegać po łąkach, tarzać się w trawie, łapać motyle, podglądać owady, zbierać polne kwiaty, pleść wianki lub poszukać śladów historii. Z pewnością warto wybrać się na zamek w Bolkowie, zobaczyć kolorowe jeziorka, wdrapać się na wieżę widokową w Kłonicach lub Mściwojowie albo wziąć udział w ciekawych warsztatach, np. ceramicznych, z dekorowania pierników, barwienia tkanin, poszukiwania agatów. Ciekawym miejscem jest Sudecka Zagroda Edukacyjna, w której można doświadczyć trzęsienia ziemi albo zobaczyć jak wybucha wulkan. Kraina Wygasłych Wulkanów to świetne miejsce na rodzinne spacery lub wycieczki rowerowe. 

Zainteresowanych zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszych apartamentach. Jeśli chcesz spędzić wymarzony urlop z dala od zgiełku, nie zwlekaj, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.