Storczykowe Wzgórze

 
 

„Storczykowe Wzgórze” to kameralne gospodarstwo agroturystyczne położone  w Krainie Wygasłych Wulkanów,  w otoczeniu pięknie kwitnących, dzikich storczyków. Jego budowa została ukończona w 2014 roku. Budynek stajni, z charakterystycznym „murem pruskim”, dysponuje 16 przestronnymi boksami na parterze oraz 3 komfortowo urządzonymi apartamentami na poddaszu. Pozostałe budynki to kryta ujeżdżalnia oraz wiata gospodarcza. Otaczają nas lasy, łąki i pastwiska oraz nieodkryta przyroda. Naszym atutem jest ogromna przestrzeń, brak bezpośrednich sąsiadów oraz położenie na terenie Parku Krajobrazowego „Chełmy” oraz obszaru Natura 2000.


NOCLEGI


Oferujemy 13-16 miejsc noclegowych w 3 komfortowo urządzonych apartamentach.

Apartament nr 1 – to dwuosobowa sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową oraz salonik z aneksem kuchennym i miejscem do jedzenia. W saloniku znajduje się rozkładana sofa dla max. 2 osób.

Apartament nr 2 – to dwie dwuosobowe sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową oraz salonik z aneksem kuchennym i miejscem do jedzenia. W saloniku znajduje się rozkładana sofa dla max. 2 osób.

Apartament nr 3 - to dwie dwuosobowe sypialnie, łazienka z kabiną oraz salonik z aneksem kuchennym i miejscem do jedzenia. W saloniku znajduje się rozkładana sofa dla max. 2 osób.

Wszystkie aneksy kuchenne zostały wyposażone w lodówkę , kuchenkę, czajnik elektryczny, naczynia, garnki i sztućce. Apartamenty są wyposażone w pościel i ręczniki.


Na parterze znajduje się duży salon dostępny dla wszystkich gości, gdzie piec kaflowy i przyjazna, rodzinna atmosfera sprzyjają kameralnym spotkaniom.


Na terenie całego ośrodka oferujemy bezpłatną sieć Wi-Fi.


Oferujemy 4 rowery trekkingowe oraz jazdę konną od 12 roku życia.


Do dyspozycji gości jest miejsce na ognisko, leżaki, trampolina, piaskownica, przenośny grill, meble ogrodowe i duży, zielony teren.


Ważne informacje.

Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu, do godziny 11.00 w dniu wyjazdu.

Na terenie wszystkich budynków obowiązuje zakaz palenia. Dla naszych palących gości przygotowaliśmy specjalnie wyznaczone miejsce na zewnątrz budynku.

Nie przyjmujemy zwierząt. Czasami robimy wyjątki dla małych psów i zwierząt w klatkach (na zapytanie).

Możliwe formy płatności to gotówka lub przelew.

Nie obsługujemy kart płatniczych.

Płatność za pobyt następuje w dniu przyjazdu.